Alior Bank jest bankiem uniwersalnym, który kieruje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej działalności łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości. Marka Alior Bank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród konsumentów, a nowoczesna bankowość internetowa i mobilna sprawiają, że Bank jest zawsze blisko klientów.

Oferta Alior Banku na wrzesień 2023 obejmuje następujące produkty finansowe:

Powyższe zestawienie zawiera wnioski bezpośrednie do Alior Banku, umożliwiające sprawdzenie warunków prezentowanych produktów. Zestawienie nie jest ofertą handlową portalu pozyczki.co.pl i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Uwaga! Pomocy we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego uzyskać można u ekspertów Expander lub Notus Finanse. Oferta doradców obejmuje między innymi symulację kredytu mieszkaniowego, obliczenie zdolności kredytowej, skompletowanie dokumentów wymaganych przez wybrany bank oraz wypełnienie wniosku o kredyt.