Getin Bank jest marką bankowości detalicznej należącą do Getin Noble Bank S.A., jednej z najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Swoją ofertę Getin Bank kieruje do Klientów indywidualnych, a także segmentu małych i średnich firm, korporacji i samorządów. Z usług Getin Banku korzysta ponad 2,2 mln konsumentów, a produkty dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Oferta Getin Banku na maj 2022 obejmuje następujące produkty finansowe:

Powyższe zestawienie zawiera wnioski bezpośrednie do Getin Banku, umożliwiające sprawdzenie warunków prezentowanych produktów. Zestawienie nie jest ofertą handlową portalu pozyczki.co.pl i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Uwaga! Pomocy we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego uzyskać można u doradców Open Finance, Expander lub Notus Finanse. Oferta doradców obejmuje między innymi symulację kredytu mieszkaniowego, obliczenie zdolności kredytowej, skompletowanie dokumentów wymaganych przez wybrany bank oraz wypełnienie wniosku o kredyt.