Citi Handlowy od początku swej działalności otrzymał wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień zarówno krajowych, jak i zagranicznych, które stanowią o jego renomie na rynku usług finansowych. W ofercie skierowanej zarówno do Klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych, znaleźć można:

– innowacyjne i nowoczesne produkty,
– rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb,
– światową technologię,
– wygodny dostęp do produktów poprzez internet, telefon i sieć oddziałów,
– dostęp do globalnej sieci Citi.

W ofercie Banku, oprócz klasycznych usług bankowych, znajdują się również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Oferta Citi Handlowy na wrzesień 2023 obejmuje następujące produkty finansowe:

Powyższe zestawienie zawiera wnioski bezpośrednie do Citi Handlowy, umożliwiające sprawdzenie warunków prezentowanych produktów. Zestawienie nie jest ofertą handlową portalu pozyczki.co.pl i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Uwaga! Pomocy we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego uzyskać można u ekspertów Expander lub Notus Finanse. Oferta doradców obejmuje między innymi symulację kredytu mieszkaniowego, obliczenie zdolności kredytowej, skompletowanie dokumentów wymaganych przez wybrany bank oraz wypełnienie wniosku o kredyt.