ING Bank Śląski od początku swojego działania był nakierowany na potrzeby klienta. Profesjonalna obsługa i nowoczesne produkty dostępne w ramach oferty łączą się z rozsądnym podejściem do kwestii ryzyka. Bank chętnie wykorzystuje nowoczesne technologie i jednocześnie rozbudowuje kanały dystrybucji. Wszystko po to, aby klient indywidualny, przedsiębiorca, firma oraz instytucje samorządowe miały łatwy dostęp zarówno do informacji jak i do swoich zdeponowanych na rachunkach środków. Poszczególne produkty dopasowane są do potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Bank udziela także różnego rodzaju kredytów umożliwiających finansowanie założonych przedsięwzięć osób indywidualnych oraz firm posiadających różną skalę obrotu gotówkowego.

Oferta ING Banku Śląskiego na wrzesień 2023 obejmuje następujące produkty finansowe:

Powyższe zestawienie zawiera wnioski bezpośrednie do ING Banku Śląskiego, umożliwiające sprawdzenie warunków prezentowanych produktów. Zestawienie nie jest ofertą handlową portalu pozyczki.co.pl i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Uwaga! Pomocy we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego uzyskać można u ekspertów Expander lub Notus Finanse. Oferta doradców obejmuje między innymi symulację kredytu mieszkaniowego, obliczenie zdolności kredytowej, skompletowanie dokumentów wymaganych przez wybrany bank oraz wypełnienie wniosku o kredyt.