mBank to najbardziej innowacyjny bank, który był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. mbank jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Bank rozpoczął działalność prawie 30 lat temu jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank) i przez te lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup klientów. Dzisiaj jest bankiem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze wszystkich grup klientów.

Oferta mBanku na wrzesień 2023 obejmuje następujące produkty finansowe:

Powyższe zestawienie zawiera wnioski bezpośrednie do mBanku, umożliwiające sprawdzenie warunków prezentowanych produktów. Zestawienie nie jest ofertą handlową portalu pozyczki.co.pl i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Uwaga! Pomocy we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu mieszkaniowego uzyskać można u ekspertów Expander lub Notus Finanse. Oferta doradców obejmuje między innymi symulację kredytu mieszkaniowego, obliczenie zdolności kredytowej, skompletowanie dokumentów wymaganych przez wybrany bank oraz wypełnienie wniosku o kredyt.